Nick:xD3yu

Nick-uri anterioare:NU am avut

Level:7

Limba natala: Romana

Limbi straine cunoscute: Engleza

Factiuni anterioare(rank): Lider LSPD

Functii importante detinute(lider/helper/admin): lider

Motivul pentru care ati parasit functia respectiva: nu am parasit pana acum o functie

Descriere personala(min 50 de cuvinte): Ma numesc Andrei si am 13 ani sunt din orasul Stei sunt o persoana ambitioasa,matura si prietenoasa imi place sa ma joc pe calculator dar si sa stau cu prieteni pe afara sunt o persoana care socializeaza foarte mult am multi prieteni

Povestea voastra pe rpg.calafat.ro?(min 50 de cuvinte): M-a adus Dani (ownerul) de cand am intrat am ramas uimit si am inceput sa majoc pe el ca si pe un server mare conside ca serverul este unul dintre cele mai bune

*Poza cu /stats: https://imgur.com/a/c1D3RWE

De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?: Pentru ca sunt un om cinstit care vrea sa ajute serverul cu cat mai multe lucruri posibile si sa ajut si playeri de pe el cu raspunsuri la anumite lucruri

Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte):Cu ajutarea playerilor de pe server de aceea se numesc si helperi

Cum te intelegi cu actualul staff de pe Rpg.Calafat.ro? Admini si helperi. :Foarte bine mai ales Dani(ownerul)